21 listopada ‘World Hello Day’ czyli „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”– to wspaniała okazja, by poprzez ciepłe słowo, czuły gest, serdeczny uśmiech zaczarować szkolną rzeczywistość. Tak właśnie było na naszej „Górce”. Radośnie, życzliwie i bardzo serdecznie. Przygotowana przez Samorząd ‘Tablica Miłego Słowa’, na której każdy mógł przypiąć magiczną karteczkę z pozdrowieniami, wypełniła się po brzegi. Efekt był wspaniały, żółte kółeczka z miłymi słowami rozjaśniły korytarz i wywołały mnóstwo radości i uśmiechu u czytających je adresatów. Wyjątkowymi wyróżnieniami ‘Orderami Życzliwości’, odznaczeni zostali: P. Magdalena Gdowska – „Najżyczliwsza Pani Dyrektor”, P. Piotr Cybula „Najżyczliwszy Pan Dyrektor”, P. Magdalena Kidoń – „Najżyczliwszy Nauczyciel”. Bardzo serdecznie GRATULUJEMY!!!

W imieniu całej społeczności uczniowskiej dziękujemy za życzliwość, okazywane serce, ciepłe i serdeczne podejście do uczniów, promienny uśmiech i pozytywną energię!!! Wspaniałymi tytułami „Najżyczliwszej Koleżanki”, Najżyczliwszego Kolegi” uhonorowani zostali: I TL’A’ – Daria Pałacha, I TL’B’- Iwona Korycińska, II TL – Marzena Szostak ,III TL - Piotr Komada, I TŻ – Vadym Harmush, II TŻ – Jakub Baszak,IV TŻ – Krzysztof Pyza, I TH – Magdalena Mielnik, II TH – Angelika Suska,IV TH – Edyta Kowalska, I LOM ‘A’ – Wiktor Kwiatek, I LOM ‘B’ – Filip Maliński,II LOM – Piotr Stępień, III LOM – Emil Kościołek, I TPS – Bartosz Nowocień,II TPS – Bartosz Bryła, III TPS – Dawid Grzyb, IV TPS – Bartłomiej Maj, I TMR – Adrian Podsiadło, II TMR – Jakub Ożdżyński, III TMR – Daniel Susło, I AD – Adrian Pater , III AD – Adrian Kaczmarczyk. Ten zaszczytny tytuł to dowód uznania wśród rówieśników i prawdziwy powód do dumy!!! WIELKIE GRATULACJE!!!
Zgodnie z główną ideą „Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień” wzajemna życzliwość może stać się podstawą do zbudowania pokoju i pomyślnych relacji międzyludzkich. Pamiętajmy o tym, że warto zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka a wystarczy tak niewiele – uśmiech, dobre słowo, okazanie empatii czy przyjazne nastawienie.