Jest już tradycją, że z okazji zbliżających się świąt klasa III technikum żywieniowego i hotelarskiego pod kierunkiem wychowawcy wspólnie gotuje i biesiaduje przy suto zastawionym stole. Tak tez stało się dnia 26.03.2018 r. na zajęciach pracowni gastronomicznej, kiedy uczniowie w oczekiwaniu na Święta Wielkiej Nocy upichcili świąteczne śniadanie, w wersji staropolskiej z nutką nowoczesności. Nie mogło więc zabraknąć żuru, pieczonej szynki, białej kiełbasy, jaj, sałatek i bab, którym nikt nie mógł się oprzeć. Potrawą polecaną na przystawkę był tatar z łososia i awokado serwowany na ciemnym żytnim chlebie.

Wspólne świąteczne śniadanie i „dzielenie się jajeczkiem” było tym przyjemniejsze, że oko wszystkich cieszyły niezwykłe dekoracje stołu w kwiatach i pisankach. Klasa III TŻ i TH wraz z wychowawcą i nauczycielami zawodu z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia pani Dyrektor, Gronu pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i Sympatykom szkoły.