Nasza szkoła ma najwięcej zdolnych stypendystów w powiecie. Prestiżowe stypendium w ramach ,,Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkól zawodowych” otrzymało aż sześciu uczniów z naszych techników: Jacek Jabłoński i Filip Tenderenda z Technikum Pojazdów Samochodowych, Magdalena Krzyśkowska z Technikum Logistycznego, Monika Sajda z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Patrycja Pierzchała i Natalia Rej z Technikum Hotelarskiego. Wszechstronne zainteresowania, aktywność poznawcza, rozwijanie pasji zawodowych a do tego udział w konkursach i olimpiadach przyczyniły się do ich sukcesu.

Wysoka jakość szkolnictwa zawodowego w naszej szkole w połączeniu z nieprzeciętnymi zdolnościami uczniów przyniosły wymierne efekty. Gratulujemy!