×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Proces generowania biblioteki obrazów Graphics Draw (gd) lub ImageMagick (imagick) musi być włączony w konfiguracji środowiska PHP, aby można było generować miniaturki.

Grupa Teatralna działająca przy ZS nr 1 w Opatowie, prowadzona przez panią Edytę Gwoździk, istnieje od ponad 20 lat i ma na swoim koncie wiele artystycznych przedsięwzięć. Kilka dni temu młodzież z tej grupy otrzymała wspaniały prezent- wycieczkę do Zakopanego, którą ufundował starosta opatowski pan Bogusław Włodarczyk. Wyjazd w ośnieżone Tatry był nagrodą za liczne przedstawienia, dużą aktywność i zaangażowanie w artystyczne życie powiatu opatowskiego. Młodzież pod opieką pani Edyty Gwoździk gościła w Pensjonacie ''Kraina smaku'', której właścicielem jest pan Grzegorz Lelek, utytułowany szef kuchni, laureat wielu prestiżowych nagród, który swoje doświadczenie zdobywał zarządzając kuchniami w najlepszych hotelach Krakowa i Zakopanego.

Wizyta w tym urokliwym miejscu była więc też dodatkowo okazją do poznania tajników kuchni restauracji ''Kryjówka'' i hotelowej recepcji. Uczniowie z '' żywieniówki''- Zuzia Pater i Michał Kozakiewicz oraz Kasia Gardynik z ''hotelarza'', którzy należą do Grupy Teatralnej otrzymali od samego właściciela pensjonatu zaproszenie do doskonalenia swich umiejętności w ''Krainie smaku''. Pobyt w Zakopanem zaowocował wizytą na Gubałówce, w Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie, w Sanktuarium Matki Bożej, nad górskimi potokami i w malowniczych dolinach. Młodzi artyści umilali swój pobyt w stolicy Tatr delektując się wspaniałymi daniami serwowanymi w ''Kryjówce'', cudownymi widokami oraz wizytą w kinie ''Giewont'' utrzymanym w klimacie starego kina, ale z najnowocześniejszym ekranem w systemie 4K- powiedziała pani Edyta Gwoździk. Tak wspaniała nagroda sprawiła nam wielką radość – powiedziała Ola Molisak z kl.II LOM, natomiast Przemek Kidoń dziękując w imieniu całej grupy panu sataroście, powiedział, że taka nagroda cieszy i jednocześnie mobilizuje do dalszej  działalności artystycznej.

{gallery}/2018/zakopane_wycieczka_01.2018{/gallery}