Aleksandra Molisak a klasy II LOM otrzymała tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem za zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów, w konkursie języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus - Lingua Plus.

GRATULUJEMY !!!

W konkursie, który odbył się 9 listopada uczestniczyło 10 uczniów naszej szkoły z klas II i III. Na drugim miejscu uplasowały się Aleksandra Kolasa i Magdalena Grzyb z klasy II LOM, z ilością punktów 72, trzecie miejsce zajęła Julia Lipińska z klasy III THO i otrzymała 64 punkty. Konkurs miał na celu sprawdzenie znajomości zarówno gramatyki angielskiej jak i słownictwa. Treści konkursu znacznie wykraczały poza podstawę programową, tym bardziej cieszą nas tak wspaniałe rezultaty – powiedziała koordynatorka konkursu – nauczycielka języka angielskiego p. Elżbieta Cheba. Dziękujemy również pozostałym nauczycielom języka angielskiego za przygotowanie młodzieży do konkursu.