W czwartek 01.06.2017r. uczniowie klas I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, I Technikum Pojazdów Samochodowych oraz klasy I Techniku Logistycznego wraz z nauczycielami E. Sabat, M. Masternakiem, P. Cybulą oraz T. Sewerą udali się na wycieczkę turystyczno – integracyjną na tereny rekreacyjne przy Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku. W słoneczny poranek uczniowie wyruszyli w trasę pełni entuzjazmu i zapału. Po dotarciu na miejsce zastali płonące ognisko, przygotowane przez gościnnych gospodarzy obiektu. Na młodzież czekała również dostarczona ze szkolnego internatu smaczna grochówka. Pyszna biwakowa zupka spożywana na świeżym powietrzu smakowała również pracownikom DPS oraz odwiedzających nas gości z Samorządowego Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie.


Słoneczna pogoda, piękne plenery były idealnym miejscem do wspólnego świętowania. Pieczenie kiełbasek, spacery po mini zwierzyńcu, pływanie rowerami wodnymi, to atrakcje, które sprawiły, że atmosfera była iście piknikowa. Odprężenie, odpoczynek, relaks wiele pozytywnych emocji, radość, uśmiech i integracja – to odczucia, które towarzyszyły uczestnikom wspólnego spotkania.