W gościnnych progach Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych Kielcach 10 marca odbył się wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu pt. „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Daria Kusal i Aleksandra Biesiada. Rywalizowały one w gronie 50 zawodników ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa świętokrzyskiego – rozwiązując test z pytaniami zarówno zamkniętymi, jak i otwartymi. Warto podkreślić, że nasze uczennice wykazały się bardzo dobrą znajomością prawa pracy oraz zasad BHP osiągając wysokie wyniki z niewielką stratą do laureatów. Mimo to iż dziewczyny nie zakwalifikowały się do etapu centralnego ich udział w finale wojewódzkim możemy uważać za bardzo udany. Dziękujemy Darii i Oli za godne reprezentowanie naszej szkoły na forum województwa.