Na wiosennie udekorowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr1 w Opatowie 08.03. 2016r odbyły się zajęcia "Dance Aerobiku". W ten niecodzienny sposób celebrowano w szkole " Dzień Kobiet". Na zajęcia zostały zaproszone Panie, które miały ochotę aktywnie spędzić swoje święto i były adresowane głównie do mam uczennic i pracownic szkoły. Taniec pobudza nie tylko zmysły, lecz także nasz mózg, który pod wpływem ruchu wytwarza endorfiny. Taniec nie tylko daje szczęście i radość, lecz także pomaga w akceptacji własnego ciała i radzeniu sobie ze stresem - powiedziała inicjatorka i prowadząca aerobik - Aneta Król.

Na Panie, w dniu ich święta, czekał w czasie zajęć poczęstunek: orzeźwiająca woda z cytryną i miętą  oraz słodycze. Życzyłybyśmy sobie, aby takie spotkania odbywały się częściej. Dzięki tym zajęciom rozpocznę  regularne treningi. Czasem potrzebny jest taki bodziec, aby "zmienić coś w swoim życiu"- oznajmiła jedna z uczestniczek aerobiku. Paniom  dziękuję za uśmiech i energetycznie spędzony czas, życzę powodzenia oraz dobrej kondycji fizycznej na cały rok.