Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku, młodzież z naszej szkoły pod kierunkiem pań:  Anny Wiśnios i Teresy Jędrzejewskiej przygotowała przedstawienie bożonarodzeniowe, które przybliżyło wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu i wprowadziło w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. W przedstawieniu, które odbyło się w dniu 21.12.2015r. wzięli udział uczniowie klas: I THO, I TŻ, II TŻA, II LOM oraz III TPS.

Uczniowie przedstawili  jasełka w wersji współczesnej, ukazujące że miłość Boga i bliźniego jest najkrótszą drogą do nieba, a tam nie można dostać się przepychając się łokciami. To właśnie nowonarodzone Boże Dziecię wskazuje nam jak żyć, aby jak najlepiej wykorzystać dany nam czas i co czynić, aby niebo osiągnąć. Sztuka zaprezentowana przez uczniów bardzo się spodobała się społeczności szkolnej.
Po zakończonym spektaklu głos zabrała p. dyrektor Magdalena Gdowska, która podziękowała wykonawcom oraz złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.