Uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego wzięli udział w konkursie z rachunkowości zorganizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Odział w Kielcach i Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Do I etapu konkursu, który został przeprowadzony 20 listopada przystąpiło sześcioro uczniów: Mazurek Kamila, Strzępska Sylwia, Zygadło Paulina, Kołodziej Martyna, Borys Anna i Ciepiela Rafał.

Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów z zakresu rachunkowości oraz rozszerzenie kompetencji przyszłych księgowych. Zgodnie z otrzymanymi wynikami do wojewódzkiego etapu konkursu przystąpią Paulina Zygadło oraz Rafał Ciepiela, którzy otrzymali najwyższą liczbę punktów. Opiekunem i nauczycielem przygotowującym młodzież jest pani Ewelina Spychaj – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Nr1. Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy.