technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Mikołajki na „Górce”

Młodzież Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie zorganizowała w ramach akcji MEN „Razem na Święta” zbiórkę słodyczy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Opatowie. Stało się to możliwe w trudnym czasie pandemii dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy wspólnymi siłami sprawili dzieciom mikołajkową miłą niespodziankę.

Nagrodą dla wszystkich zaangażowanych w akcję była radość dzieci z wizyty Mikołaja ze słodkimi upominkami oraz uśmiech na twarzy dzieci. Pamiętamy, iż pomaganie innym łączy, uszlachetnia i kształtuje wśród młodzieży postawy pełne empatii. W akcji mikołajkowej dla dzieci cała społeczność szkolna spisała się na medal!