Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Podjęcie nowej współpracy szansą na rozwój uczniów z Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

W dniu 18 czerwca 2020 roku została podpisana umowa o współpracy między Zespołem Szkół nr 1 w Opatowie a firmą KISIEL - czołowym dilerem marki Case IH oraz Steyr, oferującym serwis i dystrybucję ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych.

Współpraca ta ma na celu popularyzację kształcenia w zakresie rolnictwa z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, co w praktyce oznacza doskonalenie praktycznej wiedzy zawodowej naszych uczniów z Technikum Mechanizacji Rolnictwa.