Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Niezwykłe pożegnanie maturzystów

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie nie mogło odbyć się tak, jak zawsze. Dyrektor szkoły, Pani Magdalena Gdowska, znalazła inne rozwiązanie. Dzięki niemu, maturzyści mogli choć trochę poczuć się, jakby obecne problemy nie istniały.

Od 24 do 29 kwietnia poszczególne klasy mogły odebrać swoje świadectwa ukończenia szkoły. Zachowane były wszystkie standardy bezpieczeństwa. Uczniowie, wyposażeni w maseczki i rękawiczki, mogli odebrać cenzurkę, a podpisy składali swoimi długopisami.

Dla uczniów, ich wychowawców oraz Dyrekcji szkoły to spotkanie, mimo, że inne niż zazwyczaj, było wyjątkowe i uroczyste. Podczas wręczenia świadectw był obecny również Pan Starosta Tomasz Staniek, który wręczył nagrody specjalne dla wyróżniających się uczniów. Piotr Stępień z Liceum służb Mundurowych oraz Kinga Linart, z Technikum Logistycznego, osiągneli najwyższe średnie ocen w szkole oraz uzyskali tytuł „Primus Inter Pares“ w roku szkolnym
2019-2021.

Wzruszeniom i serdecznym słowom nie było końca. Dla uczniów i nauczycieli było to wydarzenie niezwykle trudne, ale także dające wiele satysfakcji i radości.

galerie:

liceum ogólnokształcące  technik pojazdów samochodowych technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 technik hotelarstwa technik żywienia i usług gastronomicznych  technik logistyk