Aktualności
Absolwent naszej szkoły z inspirującą wizytą! Młodzież Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z mgr Michałem Mazurem - absolwentem naszej szkoły i kierunku Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, który obecnie kończy szkołę doktorancką na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w zakresie dietetyki.
Historia, kultura, integracja i dobra atmosfera – tak upłynął dzień uczniom klas wielozawodowych Branżowej Szkoły I, Stopnia podczas wycieczki do Kraków, zorganizowanej we współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Sandomierzu.
Ósmoklasiści, jak co roku, przybyli do Zespołu Szkół nr 1w Opatowie, aby w ramach „Dnia Otwartego” obejrzeć szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2026/2027.
Pod okiem swych pedagogów przedstawiciele wszystkich kierunków kształcenia na „Górce” zaprezentowali pracownie i opowiedzieli o tajnikach zawodów, w których się uczą.
Z dumą i wzruszeniem dzielimy się fantastyczną wiadomością! Nasz kolejny absolwent - Marcin, który jeszcze nie tak dawno nosił mundur ucznia w naszym Liceum Służb Mundurowych, właśnie ukończył prestiżową Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie!

