K Mrozek

panorama budynków szkoły

Zaproszenie

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie

mają zaszczyt zaprosić

7 października 2022 roku

Absolwentów, emerytowanych: Dyrektorów, Nauczycieli, Pracowników
i wszystkich Sympatyków Szkoły

na jubileuszową galę z okazji 60–lecia

Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie
i uroczystego nadania szkole imienia patrona
płk. Jana Piwnika „Ponurego”

oraz Zjazd Absolwentów

 

Formularz zgłoszeniowy dla absolwentów wyrażających chęć uczestnictwa w zjeździe

Uczniowie w specjalnych strojach z miodem
Cudze chwalicie, swego nie znacie!!!
Powiat opatowski słynie z produkcji miodu rzepakowego. W dniu 08.06.2022 r. klasy III TŻp i II TŻp udały się na wycieczkę branżową do Zochcinka w ramach innowacji pedagogicznej Eko-kuchnia. Uczniowie odwiedzili park pszczelarski „Pszczeli świat”, gdzie zostali zapoznani z procesem produkcji miodu, a także jego zastosowaniem zarówno w gastronomii, kosmetologii, jak i medycynie. 

Uczestnicy projektu wraz z opiekunem
W ramach projektu pt. „Ekonomia Społeczna dla szkół” uczniowie klasy III LOp brali udział w internetowej grze rywalizacyjnej ,,Manager ekonomii społecznej”. Uczestnikami tej gry byli: Julia Potocka, Ewa Wyrzykowska oraz Agata Sobczyk - dziewczyny zajęły 7 miejsce, Konrad Góra - 12 miejsce, oraz  Karolina Słowik,  Grzegorz Kotkowski i Karolina Dąbek - 36 miejsce na 80 zespołów z całej Polski. 

dziewczyny jedzą kiełbaski
1 czerwca to święto wszystkich dzieci-tych małych i tych dużych. Z tej okazji dwie klasy Technikum Logistycznego na "Gorce"-1tl i 2tl postanowiły spędzić ten czas na opatowskiej promenadzie. Przypomnieli sobie czasy, kiedy byli małymi dziećmi i oddali się błogiej zabawie.

ciągnik rolniczy valtra

27 maja 2022r. w Szkole na „Górce” miały miejsce  Dni Otwarte. Były one skierowane do uczniów szkół podstawowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się kierunek Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, który był reprezentowany przez  autoryzowanego dealera firmy„ Agrima - Maciejczak Sp.J.”.