statek wpływający do śluzy portowej

W dniach 26.05.21 - 15.06.21 uczniowie klas drugich Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie odbyli praktyki zagraniczne w hiszpańskim porcie w Sewilli, które zorganizowane zostały przez " Fundację Efekt Motyla" w ramach projektu nr 2019-1-PL01-KA102-063376 "Innowacje na Wyspach Brytyjskich". Celem pobytu było nabycie wiedzy oraz kompetencji praktycznych z dziedziny logistyki, poznanie innego kraju, oraz podwyższenie umiejętności z zakresu języka angielskiego.

Tytuł projektu: ”INNOWACJE NA WYSPACH BRYTYJSKICH”

Numer projektu: 2019-1-PL01-KA102-063376

Projekt realizowany w ramach Programu Erasmus+ : sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Wartość projektu dofinansowana z Funduszy Europejskich: 149 288,00 EUR

Konsorcjum projektu: Fundacja „Efekt Motyla”, Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie oraz Zespół Szkół Technicznych Mechanik w Jeleniej Górze

Koordynator projektu:Fundacja „Efekt Motyla”

Termin realizacji projektu: 30.12.2019-29.12.2021

Partnerzy pośredniczący: EUROMIND PROJECTS SL

Kraje staży: Irlandia, Anglia zmienione na Hiszpania

Beneficjenci:

1. 19 uczniów kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze

2. 23 uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie

3. 22 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie

Cele projektu:

Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów oraz doskonalenie jakości i innowacyjności praktyk kształcenia zawodowego w szkołach prowadzących kształcenie na terenie Polski wschodniej, jak również praktyczne doskonalenie znajomości języka angielskiego, w tym szczególnie słownictwa zawodowego.

Biuro projektu:

ul. Kasztanowa 12/15

Kontakt do biura projektu:

koordynator:Magdalena Kuca,Tel.783 840 922, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona projektu: https://fundacjaefektmotyl.wixsite.com/erasmus

REGULAMIN REKRUTACJI UCZNIÓW: Adobe PDF Logo4