Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie w dniu 12 listopada 2013r. odebrali z rąk Świętokrzyskiej Kurator Oświaty Małgorzaty Muzoł , członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Kazimierza Kotowskiego oraz Wicewojewody Grzegorza Dziubka stypendia Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2013/2014 stypendystami w naszej szkole zostali: Aleksandra Sado – uczennica III klasy Liceum Mundurowego oraz Jakub Tenderenda – uczeń II klasy Technikum Mechanicznego.

Uroczystość wręczania stypendiów odbyła się w zabytkowych wnętrzach Collegium Gostomianum w Sandomierzu.