Z dumą i wzruszeniem dzielimy się fantastyczną wiadomością! Nasz kolejny absolwent - Marcin, który jeszcze nie tak dawno nosił mundur ucznia w naszym Liceum Służb Mundurowych, właśnie ukończył prestiżową Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie!
To niezwykły moment – droga, którą rozpoczął w murach naszej szkoły, doprowadziła go do miejsca, o którym marzy wielu. Już wkrótce, po uroczystej promocji, Marcin, jako kolejny nasz absolwent, dołączy do kadry oficerskiej Wojska Polskiego!
Marcin, cała społeczność szkolna składa Ci ogromne gratulacje. Twoja ciężka praca, dyscyplina i determinacja są najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o swoje marzenia. Jesteś wspaniałym wzorem dla naszych obecnych kadetów!
Życzymy Ci żołnierskiego szczęścia, sukcesów na nowej drodze zawodowej bezpiecznej służby dla Ojczyzny!

