8 maja 2026 roku w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia grantów w ramach programu „Młode Świętokrzyskie”. Z ogromną radością informujemy, że nasz Samorząd Uczniowski po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów programu i otrzymał grant na realizację działań dla młodzieży. To dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie oraz dowód na to, że warto działać, mieć pomysły i angażować się w życie społeczności szkolnej. Efektów naszej pracy spodziewajcie się już jesienią. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie projektu.