Aktualności
Kolejny grant dla „Szkoły na Górce” w Opatowie
8 maja 2026 roku w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia grantów w ramach programu „Młode Świętokrzyskie”.
Z ogromną radością informujemy, że nasz Samorząd Uczniowski po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów programu i otrzymał grant na realizację działań dla młodzieży.
To dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie oraz dowód na to, że warto działać, mieć pomysły i angażować się w życie społeczności szkolnej.
Efektów naszej pracy spodziewajcie się już jesienią.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie projektu.

