W dniu 15 marca 2024 roku, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych "Edukacja i Kariera", która odbyła się dzięki wsparciu Kuratorium Oświaty w Kielcach. To nie tylko była okazja do zaprezentowania bogatego spektrum kierunków kształcenia oferowanych w naszej szkole, ale również moment, w którym mogliśmy świętować i dzielić się naszymi sukcesami z szerszą społecznością.

Nasze stoiska, przygotowane z niezwykłą starannością i zaangażowaniem, przyciągały uwagę profesjonalnym wyposażeniem oraz innowacyjnym podejściem do edukacji. Jednak to, co najbardziej wyróżniało naszą szkołę, to niewątpliwie nasi uczniowie - otwarci, sympatyczni i pełni pasji młodzi ludzie, którzy z dumą i entuzjazmem prezentowali walory i możliwości, jakie oferuje nasza "Górka". Ich zaangażowanie i pozytywna energia były odczuwalne na każdym kroku, stanowiąc najlepsze świadectwo jakości naszej szkoły. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego uczestnictwa w giełdzie. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i współpracy, udało się nam nie tylko godnie reprezentować naszą szkołę, ale również zainspirować ósmoklasistów do podejmowania świadomych i ambitnych decyzji edukacyjnych.