Hotelarze z „Górki” w ramach innowacji kosmetycznej mieli przyjemność uczestniczyć
w szkoleniu „BROW DESIGN”, prowadzonym przez Panią Joannę Molendę - makijażystkę polskiej marki Ibra Makeup.
Pani Joanna jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej na wydziale zarządzania i marketingu oraz kosmetologii. Jako freelancerka, brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich marek jak m.in.: „Boska” czy „Sony”.

Pracowała za kulisami programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest autorką publikacji w magazynie „Makeup trendy”. Została nominowana do nagrody artysta roku w dwóch kategoriach: „Debiut roku” oraz „Edytorial-krok po kroku”.
Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła od pracy w firmie Inglot, niespełna 14 lat temu.
Od tamtej pory wciąż szkoli się i doskonali swoje umiejętności pod okiem najlepszych wizażystów
z całego świata.
Pani Molenda wykonała makijaż z najwyższą starannością, skupiając uwagę głównie na makijażu brwi, używając profesjonalnych produktów, a jednocześnie dbając o najdrobniejszy szczegół. Szkolenie dla uczniów było bardzo inspirujące, gdyż zawierało dużą dawkę wiedzy merytorycznej jak i praktycznej. Hotelarze poznali wiele przydatnych trików, dotyczących wykonywania makijażu. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu. Podczas części praktycznej został też zaprezentowany na modelce makijaż, dzięki któremu wyglądała ona jak prawdziwa „gwiazda”. Trwające około trzech godzin szkolenie grupowe, przebiegało w atmosferze oczekiwania na efekt końcowy makijażu, który okazał się spektakularny.
Po szkoleniu Uczestnicy otrzymali stosowne certyfikaty.
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.