W grudniu młodzież szkoły na „Górce” zorganizowała akcję charytatywną zbiórkę słodyczy dla dzieci z SOSW Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach w myśl słów św. Jana Pawła II, które stały się mottem Mikołajek 2023 „Bogatym nie jest ten kto posiada, ale ten kto daje”. Młodzi wolontariusze naszej szkoły 12 grudnia hojnie i z gorącym sercem wraz z panią dyrektor Magdaleną Gdowską i opiekunami  Małgorzatą Stępień oraz Martą Firmanty po raz dwunasty wybrali się z mikołajkowymi upominkami do dzieci. Nasi wolontariusze dumni z ogromnie zaangażowanych w tę akcję szkolnych rówieśników z wielkim zapałem przekazali je dzieciom, by sprawić im z tej okazji radość. Akcją charytatywną koordynowały panie: M. Stępień, M. Firmanty, M. Szczygieł, E. Słowińska i E. Szczepańska. Serdecznie dziękujemy naszej społeczności szkolnej za owocną i miłą współpracę.