W dniu 27 listopada 2023r. uczniowie klasy I Technikum Pojazdów Samochodowych wraz z opiekunami zwiedzali Autoryzowany Dealer Volkswagen Autocentrum oraz salon Toyota & Lexus Romanowski Kielce.

Uczniowie podczas wizyty w serwisach mieli możliwość zapoznania się ze standardami funkcjonowania serwisów. Zapoznali się z procedurami występującymi podczas serwisowania samochodów hybrydowych oraz elektrycznych, naprawami blacharsko- lakierniczymi czy też sposobami doborów lakierów, metodami zabezpieczeń powłok lakierniczych, detailingiem aut marki

.

Tego typu przedsięwzięcia umożliwiają podniesienie kwalifikacji zawodowych młodzieży oraz lepsze przygotowanie jej do podjęcia pracy zawodowej. Dziękujemy całemu zespołowi Volkswagen Autocentrum oraz Toyota & Lexus Romanowski za możliwość zdobycia tak cennego doświadczenia.