„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II

Dnia 23.10.2023r. odbył się w naszej szkole Kiermasz Charytatywny. Akcja była wsparciem dla dzieci Pani Moniki Piątek. Złączeni w pięknej inicjatywie, cała społeczność szkolna przez cały dzień przyczyniła się do aktywnego uczestniczenia w pomocy, poprzez przygotowanie, organizację, sprzedaż i kupno słodkości. Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za tak liczny udział w akcji charytatywnej, za przepyszne ciasta, wszystkim ofiarodawcom - uczniom i nauczycielom oraz Wam Kochani, którzy przyszliście je kupić - Serdecznie DZIĘKUJEMY Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy więcej.