W dniu 10 maja 2023 r. młodzież klas pierwszych z kierunków Technik Logistyk oraz Technik Reklamy odbyła wycieczkę branżową do Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport znajdującym się w podkrakowskich Balicach. Centrum Edukacji Lotniczej to unikatowy ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Misja CEL realizowana jest poprzez organizację zajęć specjalistycznych, szkoleń, warsztatów, kursów e-learningowych czy udostępnianie dedykowanej dla tego obiektu infrastruktury terminalowej. Centrum Edukacji Lotniczej posiada bogate wyposażenie, które przybliżyło naszym uczniom tajemnice podróżowania od prześwietlania bagażu po zajęcie właściwego miejsca na pokładzie samolotu. W czasie tych zajęć uczniowie dowiedzieli się jak zbudowane jest lotnisko oraz jak w praktyce wygląda ścieżka odlotowo-przylotowa pasażera. Mogli także poznać ciekawe nośniki reklamy zewnętrznej. Odwiedzili również wraz z instruktorem taras widokowy. Po zwiedzeniu Lotniska w Balicach był oczywiście również czas na spacer po uliczkach jednego z najpiękniejszych miast Polski – Krakowa.