27 kwietnia przypada Światowy Dzień Grafika, święto zawodu komputerowego, rysunku graficznego oraz komunikacji wizualnej. Uczniowie Technikum Reklamy postanowili je uczcić na zajęciach w plenerze, uwieczniając w swoich pracach nasz malowniczy Opatów. W tym wyjątkowym dniu pracowali nad umiejętnościami z fotografii. Swoje prace wykorzystają podczas zajęci na pracowni grafiki reklamowej i pracowni produkcji reklamy tworząc niesamowite projekty. Przy okazji bawili się znakomicie, integrując się i spędzając czas na świeżym powietrzu. Mieliśmy również okazję obejrzeć dopiero co uruchomione „letnie kolorowe fontanny”. Jak na technika reklamy przystało, nasze zajęcia uwieńczył spontaniczny tiktok, do którego obejrzenia chętnie zapraszamy @reklama.nagórce.

W dniu dzisiejszego święta wszystkim naszym uczniom, zdobywającym kwalifikacje w zawodzie Technik Reklamy życzymy, aby w przyszłości znaleźli wymarzoną pracę dającą im satysfakcję i nieustający rozwój!