Uczniowie Technikum Logistycznego z "Górki" mieli przyjemność spotkania się z przedstawicielami Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, na kierunku Inżynieria Transportu i Logistyki. Młodzież wraz z opiekunami została bardzo serdecznie przywitana przez panią dziekan dr hab. Wiolettę Tomaszewską-Górską oraz wykładowców: pana profesora dr hab. Wiesława Piekarskiego oraz pana dr inż. Grzegorza Dzieniszewskiego. Jak sie okazalo pan Dzieniszewski jest absolwentem naszej szkoły, którą z wielkim sentymentem wspomina. Podczas spotkania młodzi logistycy otrzymali informacje na temat możliwości kształcenia się w PANS na wydziale transportu i logistyki. Uczniowie wysłuchali także bardzo ciekawego wykladu na temat nowoczesnych sposobów pozyskiwania i wykorzystania energii. Utwierdzili się także w przekonaniu,że zawód logistyk jest i będzie nadal bardzo popularnym i poszukiwanym zawodem na rynku pracy.

Po części teoretycznej uczniowie odwiedzili nowoczesne pracownie diagnostyki oraz informatyki, w których mieli możliwość obejrzenia nowoczesnego oprogramowania, bardzo potrzebnego w pracy diagnosty i logistyka. Na koniec, korzystając z przepięknej, słonecznej pogody wszyscy udali sie na zwiedzanie bardzo urokliwego Pałacu Lubomirskich.

Serdecznie dziękujemy pani dziekan oraz wykładowcom uczelni za przemiłe spotkanie z naszymi młodymi logistykami.