W dniu 03.04.2023 r. na szkolnych warsztatach Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie miało miejsce niezwykle ciekawe wydarzenie. Uczeń klasy IV Technikum Pojazdów Samochodowych Adrian Rybak zaprezentował pojazd typu BUGGY, którego był pomysłodawcą, konstruktorem i wykonawcą. Młodsi koledzy z zachwytem podziwiali pojazd będąc pod wrażeniem kreatywności i pomysłowości Adriana.

Prezentacja wywołała furorę. W szczególności cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród uczniów klas I i II technikum pojazdów samochodowych. Fotografiom i pytaniom nie było końca. Szczęśliwcy mieli okazję „przymierzyć się” do kierowania pojazdem. Podsumowując pokaz możemy mieć pewność, że projekt Adriana stanie się inspiracją dla wielu naszych uczniów. Podziwiamy talent i umiejętności autora buggy‘go. Za prezentację Adrianowi i jego kolegom Dominikowi i Piotrowi z IV Technikum Pojazdów Samochodowych serdecznie dziękujemy!!!