Uczniowie naszej szkoły udowodnili, że rozwiązywanie zadań matematycznych, nawet w sobotę, ma pozytywne strony. Justyna Goździewska, Mateusz Kozakiewicz, Zofia Wójcik i Dominika Żyła zakwalifikowali się do finału konkursu „VII Memoriał Urszuli Marciniak”, który został objęty patronatem Uniwersytetu Wrocławskiego

Podczas sobotniej rywalizacji w Kielcach troje z nich awansowało do Wielkiego Finału: Justyna Goździewska, Mateusz Kozakiewicz i Zofia Wójcik znaleźli się w grupie 10 najlepszych osób w województwie, które doskonale poradziły sobie z zadaniami i łamigłówkami matematycznymi. Uczniowie Górki, po raz kolejny udowodnili, że nie tylko posiadają imponującą wiedzę, ale także nie boją się nowych wyzwań konsekwentnie zmierzają do celu a co najważniejsze skutecznie wykorzystują drzemiącą w nich: kreatywność i ogromne zaangażowanie w podejmowaniu zadań. Serdecznie gratulujemy uczniom ich sukcesu!