Uczniowie z Technikum Hotelarstwa i Technikum Reklamy połączyli swe siły i w marcu 2023r. wzięli udział w warsztatach „Różne oblicza kobiecości w świetle fleszy aparatów”. Przyszli hotelarze w ramach innowacji kosmetycznej „Kosmetologia i wizaż” oraz zajęć praktycznych zaprojektowali i przygotowali artystyczne makijaże i stylizacje, które technicy reklamy uwiecznili w fotografii. Młodzież dowiodła, że różne pasje mogą się wzajemnie uzupełniać i tworzyć wielowymiarowe spektakularne efekty.

Sesja zdjęciowa pokazała, że detal w modzie i makijażu znaczy naprawdę wiele, a uchwycenie go w świetle fleszy nie jest proste. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i starannością i to niełatwe zadanie wykonali jak prawdziwi profesjonaliści.

Przyszli hotelarze i technicy reklamy teraz wspólnie się uczą aby w przyszłości wspólnie pracować i wymieniać się usługami.

Efekt oceńcie sami.