W „Szkole na Górce” odbyły się warsztaty szkoleniowe „Henna pudrowa” dla uczennic Technikum Hotelarstwa z innowacją kosmetyczną, które poprowadziła pani Joanna Molenda - szkoleniowiec marki „MINA Eyebrow Henna Polska”. Każda kobieta marzy o pięknych brwiach. Ich odpowiedni kształt i kolor istotnie wpływa na urodę oraz postrzeganie twarzy. Najlepszym sposobem na to, by mieć idealne brwi, jest zabieg henny pudrowej. Henna pudrowa jest nieinwazyjnym zabiegiem farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze. Zabieg ten pozwala nadać naturalny efekt brwi, odpowiedni do typu urody i odcienia cery oraz włosów kolor, a przy tym wzmacnia, nabłyszcza i odżywia włoski. Po przekazaniu wstępnych informacji przez Panią Joannę i wykonaniu pokazowego makijażu brwi, uczennice miały możliwość indywidualnie wykonać zabieg henny pudrowej, co przybliżyło im pracę kosmetologa i z pewnością wykorzystają tę wiedzę w przyszłości.