Czerwony dywan, balony i profesjonalna sesja zdjęciowa w szkolnych pracowniach ... to elementy wizyty niecodziennego gościa  w "Szkole na Górce"- Roksany Oraniec - pierwszej wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej, finalistki Miss Film Festival International 2018 w Cannes oraz Top 10 Miss Polski 2018, reprezentantki Polski na arenie międzynarodowej w konkursie piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach, gdzie odniosła ogromny sukces, zdobywając tytuł 3-vice Miss Landscapes International 2019, pokonując tym samym 45 kandydatek z całego świata.

Roksana Oraniec pochodzi z małej miejscowości Ćmielów, studiowała amerykanistykę w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Interesuje się zdrowym stylem życia, modelingiem oraz modą.

W spotkaniu z laureatką konkursów piękności i doświadczoną modelką wzięła udział młodzież z klas Technikum Hotelarstwa i Technikum Reklamy. Przyszli pracownicy agencji reklamowych mieli okazję zadać pytania dotyczące etapów przygotowania i realizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych, kontaktów z prasą i kreowania wizerunku. Przyszli hotelarze skoncentrowali się na pytaniach dotyczących podróży i usług hotelowych.

Modelka opowiedziała o tajnikach fotomodelingu, zasadach dotyczących pozowania przed obiektywem, tworzenia profesjonalnego portfolio, a także zaprezentowała sposób chodzenia po wybiegu. Zdradziła też ciekawostki dotyczące jej licznych podróży oraz pobytów w hotelach na całym świecie.

Zwieńczeniem spotkania była profesjonalna sesję zdjęciowa z Miss Roksaną w roli głównej.