Uczniowie Technikum Logistycznego z „Górki”, podczas kolejnej już wycieczki branżowej, mieli przyjemność odwiedzić siedzibę oddziału Inpost w Kielcach. Jest to firma kurierska, lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwsza firma w Polsce, która stworzyła sieć automatów Paczkomat. Dzięki uprzejmości kierownictwa i pracowników zostali zapoznani z jej misją oraz z zasadami działania poszczególnych działów: obslugi kurierskiej, sortowania, administracji oraz obsługi klienta. Młodzież zapoznała się ze schematem kolportowania paczek zarówno do klientów indywidualnych, jak i do paczkomatów. Poznała opracowany przez firmę system nadzoru i monitoringu pracy kurierów,który jest stale ulepszany w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług. Młodzi logistycy dowiedzieli się, że Inpost to przedsiębiorstwo,w którym stawia się na wszechstronny rozwój pracownika. Młodzież szczególnie zaintersował temat predyspozycji, które powinien posiadać pracownik działu obsługi kurierskiej. Serdecznie dziękujemy kierownictwu oddziału Inpost, pani Agnieszce Osuch, za ciepłe i profesjonalne przyjęcie naszej młodzieży, a całemu zespołowi firmy za poświęcony nam czas. Życzymy Państwu wielu sukcesów, aby zawsze 100% przesyłek trafiało do swoich odbiorców.