„Górka” pragnie pomagać i otwiera serce dla wszystkich potrzebujących. Na warsztatach szkolnych pod kierunkiem nauczyciela Mariusz Kowalskiego zostały przygotowane metalowe pojemniki w kształcie czerwonych serc do których - w ramach akcji charytatywnej - można wrzucać plastikowe nakrętki. Jedno z serc stanęło przed szkołą natomiast drugie zostało przekazane dla najmłodszych z Publicznego Przedszkola w Opatowie. Przedszkolaki złożyły podziękowania na ręce pani dyrektor Magdaleny Gdowskiej.

 

obok budynku przedszkola stoją dyrektor szkoły nauczyciel oraz dyrektor przedszkola z dyplomem od dziecidyplom dla szkoły od przedszkolakówpojemniki na nakrętki w kształcie sercuczeń kuca obok pojemnika na nakrętki

na placu przedszkolnym stoją uczniowie z pojemnikiem dyrektor szkoły przedszkoladzieci oraz nauczyciel