Logistycy z „Górki” kontynuują odkrywanie niesamowitego świata Logistyki, utwierdzając się coraz bardziej w przekonaniu, że wybrany przez nich kierunek kształcenia daje nieograniczone możliwości na rynku pracy i oferuje zatrudnienie w przeróżnych dziedzinach gospodarki. Tym razem pierwszoklasiści z kl. 1TLa i 1TLb odwiedzili zakład AGC Glass Poland Sp. z o. o. w Opatowie, zajmujący się produkcją, przetwarzaniem i dystrybucją wysokiej jakości szkła płaskiego. Nasi młodzi Logistycy zapoznali się ze strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa, maszynami i urządzeniami produkcyjnymi, zagospodarowaniem i procesem produkcyjnym szkła, strefami magazynowymi oraz środkami transportu wewnętrznego i zewnętrznego. A co najważniejsze - usłyszeli jak duże i ciekawe perspektywy stwarza im na przyszłość kierunek Technik Logistyk!