Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Profilaktyka zdrowotna dla młodszych kolegów i koleżanek

18.11.22 uczniowie „Szkoły na Górce” odwiedzili młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej w Iwaniskach. Tematem przewodnim tego spotkania była profilaktyka zdrowotna oraz zasady właściwego odżywiania. Nauka przez zabawę, duch rywalizacji i radosna atmosfera towarzysząca turniejowym potyczkom dostarczyła wszystkim wiele frajdy i satysfakcję z efektywnie spędzonego wspólnie czasu. Dziękujemy za zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Iwaniskach oraz Pani Anecie Kargulewicz.