Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Warsztaty z grafikiem dla uczniów Technikum Reklamy

Uczniowie klas pierwszych Technikum Reklamy podczas spotkania z grafikiem komputerowym Panem  Pawłem Góreckim zdobywali fachową wiedzę dotyczącą grafiki rastrowej i wektorowej. Podczas warsztatów  rozwijali swoje umiejętności praktyczne dotyczące modelów kolorów RGB i CMYK.

Przygotowywali też pod czujnym okiem fachowca projekty ulotek  oraz zajmowali się specjalistycznym obrabianiem fotografii. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonywali swoje prace, a ilości pytań i odpowiedzi nie było końca. Warsztaty okazały się świetnym pomysłem na rozwijanie umiejętności uczniów. Zachęceni fachową wiedzą, wskazówkami i nowymi pomysłami  będziemy czekać na kolejne spotkanie.