Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Walentynki u „Hotelarzy”

Święty Walenty jest patronem zakochanych. Co może być piękniejszego niż spędzenie we dwoje Dnia Walentynek? Hotele prześcigają się w uatrakcyjnianiu ofert walentynkowych dla par. Walentynkowe święto stało się również inspiracją dla naszych hotelarzy. Uczniowie Technikum Hotelarstwa przygotowali dekoracje walentynkowe pokoi – ze względu na specyficzne warunki w pandemii, prace wykonali w swoich domach.

Udało im się przemienić cztery kąty w romantyczne i nastrojowe miejsca! Dyskretna gra świateł wprowadziła do wnętrz romantyczną atmosferę. W takim dniu nie mogło zabraknąć kwiatów, czy pysznych czekoladek. Na zakochanych czekał elegancko nakryty stół, pokój przyozdabiały walentynkowe girlandy. Brawa dla Was, hotelarze z Górki!