Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Logistycy w Warszawie

Logistycy z "Górki" z wizytą w Warszawie! Zwiedzanie nowoczesnej i niezwykłej instytucji kultury, jaką jest Muzeum Historii Żydów Polskich - POLIN oraz pełen wrażeń spacer po gmachu Sejmu RP. Przejście podziemnym korytarzem i zwiedzanie wystawy, dotyczącej sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, zapoznanie się z makietą współczesnego kompleksu budynków sejmowych, wizyta w Sali Posiedzeń Sejmu oraz krótka prelekcja dotycząca historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu - bardzo ciekawie i pouczająco.

Kolejna wycieczka na szóstkę z plusem! Z niecierpliwością czekamy na następne!