Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Srebrna Tarcza "Perspektyw" dla Szkoły na "Górce"

Zespół Szkół nr 1 w Opatowie uzyskał Srebrną Tarczę w tegorocznej edycji ogólnopolskiego rankingu, sporządzonego przez portal edukacyjny "Perspektywy". To już nasza trzecia tarcza. Zajmujemy czwarte miejsce w województwie świętokrzyskim wśród techników. Jest to kolejny rok, kiedy nasza szkoła uzyskuje wysokie miejsce w rankingu "Perspektyw". Przyczyniły się do tego bardzo dobre wyniki egzaminów zawodowych, maturalnych oraz wysokie miejsca w ogólnopolskich olimpiadach. Srebrna Tarcza jest dowodem na to, że nasza placówka uzyskuje coraz lepsze wyniki edukacyjne dzięki wspólnej wytężonej pracy dyrekcji szkoły, kadry pedagogicznej oraz uczniów. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym zaszczytnym gronie. Gratulujemy Społeczności Szkolnej sukcesu!

 

srebrna tarcza perspektyw