Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Sukces językowy

Nauka języka angielskiego to klucz do przyszłości. Wiedzą o tym uczniowie,,Górki'', którzy chętnie przystępują do konkursów językowych, nawet w trudnym czasie pandemii. W październiku odbył się V ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 'Understand', w którym uczniowie musieli wykazać się świetną umiejętnością rozumienia ze słuchu, znajomością struktur gramatyczno-leksykalnych oraz wiedzą o krajach anglojęzycznych.

W konkursie rewelacyjnie zaprezentował się Jakub Grudzień, uczeń klasy II Technikum Logistycznego, który osiągnął 1 miejsce w województwie i 5 w kraju. Na szczególne wyróżnienie zasługuja również Oliwia Nowakowska z klasy III Technikum Logistycznego (4 miejsce w województwie) oraz Iwona Kawalec (5 miejsce w województwie). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!