Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

UWAGA‼️ WAŻNA WIADOMOŚĆ‼️

Informujemy, że od poniedziałku 19 października, zajęcia lekcyjne w naszej szkole odbywać się będą w systemie hybrydowym. W dniach 19-23 października uczniowie klas I i II uczestniczyć będą w zajęciach on-line z wykorzystaniem platformy TEAMS, według dotychczasowego planu lekcji. Uczniowie pozostałych klas (III oraz IV), w podanym wyżej terminie, uczą się w trybie stacjonarnym.
Pomoc w razie problemów z logowaniem się do platformy uczniowie mogą uzyskać kontaktując się z nauczycielami informatyki lub wychowawcami.