Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej w latach 1962 - 1971

Opatów 1970 p2miejsce pod szkołę.p1

strygner dyplom2

strygner tekst

Pan dyrektor Strygner był człowiekiem bardzo energicznym i zdeterminowanym. Wszystkie postawione cele zawsze realizował. W stosunku do młodzieży był wymagający i obiektywny — zawsze widział na pierwszym miejscu dobro ucznia. Współpraca z dyrektorem Strygnerem utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobra atmosfera w pracy zależy od dobrej współpracy z nauczycielami, rodzicami i młodzieżą. Trzeba stawiać wymagania i pilnować ich realizacji, ale widzieć w pracownikach i młodzieży ludzi, którzy oprócz obowiązków mają także problemy osobiste i rodzinne. W roku 1971 ze względów rodzinnych przeprowadził się do Przysuchy, gdzie został dyrektorem szkoły zawodowej. Zawsze bardzo chętnie odwiedzał szkołę, a nasze spotkania były bardzo serdeczne”.

Piotr Frejlich, dyrektor szkoły w latach 1991 - 2001