Ostatni tydzień praktyk uczniów Technikum Budowlanego z Górki dobiega końca. Kolejnym zadaniem, przed którym stanęli młodzi budowlańcy było: dla grupy pierwszej budowa ekoszklarni; dla grupy drugiej wykonanie stołu na narzędzia.
Materiały użyte do pracy pochodziły z naturalnych zasobów ekofarmy. Uczniowie z wielką uwagą i precyzją wykonali powierzone im zadania. Efekt końcowy okazał się bardziej niż  zadowalający. Zaaowocowało to wysokimi ocenami, które otrzymała młodzież na koniec praktyk. Z ust pracodawców padły słowa uznania na temat młodych budowlańców z Górki. Podsumowaniem trzytygodniowych praktyk w Úbedzie był meeting uczniów wraz z koordynatorami Euromind. Wszyscy otrzymali certyfikaty udziału w projekcie "Europejskie staże bez granic". Na koniec spotkania młodzi budowlańcy dzielili się opowieściami o tym, czego nauczyli się podczas praktyk. Opowiadali także o swoich wrażeniach z pobytu w słonecznej Hiszpanii. Ukoronowaniem mile spędzonego dnia był wieczorny grill.
Przygoda uczniów Technikum Budowlanego z Górki ze słoneczną Úbedą dobiegła końca. Z bagażem umiejętności zdobytych podczas praktyk wszyscy wrócili do Polski. Hasta luego, español!❤️