Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktywny absolwent mundurówki

Jesteśmy dumni, że absolwenci naszego Liceum Służb Mundurowych znakomicie realizują się jako studenci. Jednym z nich jest Przemysław Kidoń - podchorąży student (obecnie II roku) Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Przemek podczas nauki w naszej mundurówce słynął z kreatywności i ogromnej aktywności. Już jako student stał się inicjatorem akcji ,,Dycha z WATem" będącej wsparciem dla służb medycznych walczących z Covid 19. W ostatnim numerze czasopisma ,,Głos Akademicki" można przeczytać wywiad z Przemkiem. Kilka dni temu z grupą przyjaciół Przemek brawurowo pokonał Triathlon w Płocku. Przemku - wielkie brawa. Tak trzymaj!