Ze względu na panująca sytuację niemożliwa jest organizacja szkolnej giełdy podręczników w tradycyjnej formie. W związku z tym na stronie szkoły zostanie utworzona i udostępniona zakładka o nazwie „Giełda podręczników“ podzielona na typy szkół (technikum, szkoła branżowa, liceum).

Uczniowie chętni do sprzedaży książek mogą umieścić w zakładce swoje oferty sprzedażowe. Oferty muszą zawierać: imię i nazwisko sprzedającego, klasę i typ szkoły dla której została sporządzona oferta (np. podręczniki dla klasy 3Technikum Logistycznego) oraz listę sprzedawanych książek, w której muszą znależć się: przedmiot do którego obowiązuje podręcznik, tytuł i autor książki oraz proponowana cena­­­. Zainteresowani kupnem wystawionych książek powinni kontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym za pomocą aplikacji messenger. Oferty sprzedaży należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.