Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Mikołajki na „Górce”

Młodzież Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie zorganizowała w ramach akcji MEN „Razem na Święta” zbiórkę słodyczy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Opatowie. Stało się to możliwe w trudnym czasie pandemii dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy wspólnymi siłami sprawili dzieciom mikołajkową miłą niespodziankę.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy na całym świecie z inicjatywy ONZ Dzień Wolontariusza. To czas, w którym wiele osób angażuje się społecznie. Święto ma na celu przypominać wszystkim o zaangażowaniu, pracy i niesieniu pomocy innym. Dlatego staramy się co roku nieść radość oraz pomoc dzieciom i seniorom, organizując między innymi akcje charytatywne, zbiórki żywności, nakrętek oraz kiermasze. Nie zapominamy również o zwierzętach w schroniskach. Kolebką naszych starań na rzecz potrzebujących pomocy jest działające w szkole Szkolne Koło Wolontariatu. Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły w dniu ich święta dziękujemy za aktywną pracę, empatię i okazywanie dobroci innym.

Czytaj więcej...