Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1

technik żywienia i usług gastronomicznych

technik pojazdów samochodowych

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

technik budownictwa

technik hotelarstwa

technik logistyk

liceum ogólnokształcące - klasa służb mundurowych

szkoła branżowa I stopnia

Previous Next

Aktualności

Uwaga! Ze względu na awarię naszej strony internetowej, która miała miejsce w ostatnich dniach, prosimy absolwentów chętnych do wzięcia udziału w obchodach 60-lecia szkoły o ponowne wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostepnego w poniższym odnośniku oraz w zakładce „jubileusz”. Za niedogodności przepraszamy.

formularz rejestracyjny

zaproszenie dol 

Zespół Szkół nr 1 w Opatowie zaprasza na bal
w domu weselnym „Dynastia” w Strzyżowicach
7 października 2022 roku o godzinie 19.00


Udział można zadeklarować do 30 września
pod numerem telefonu: +48 15 8682319.
Koszt udziału w balu – 200 złotych za osobę
Wpłaty za uczestnictwo w balu prosimy
wpłacać na konto domu weselnego „Dynastia”
36 1320 1537 3932 4122 3000 0001
Tytuł wpłaty: bal absolwenta, imię i nazwisko uczestnika

zaproszenie dol

zaproszenie zjazd

Wojewódzkie Targi Pracy i Edukacji

W dniu 26 września 2013 roku Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie był gospodarzem i współorganizatorem Wojewódzkich Targów Pracy i Edukacji w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy". Głównym organizatorem targów byli: Świętokrzyska WK OHP, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Opatowie oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Opatowie . Imprezę otworzył Jerzy Górski - Wojewódzki Komendant OHP w Kielcach. Renata Wicha - zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP w Kielcach. Starostwo Powiatowe w Opatowie reprezentował Marek Gołasa - Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej Turystyki. W targach udział brali przedsiębiorcy, firmy państwowe i prywatne, bankowcy, szkoły. Licznie przybyła młodzież szkół średnich i bezrobotni powiatu opatowskiego.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas pierwszych

Gdy na zegarze wybiła północ, na szczycie Łysej Góry zbierały się czarownice, by wymyślać nowe czary, tańczyć, biesiadować i przygotowywać tajemnicze mikstury...Tak rozpoczął się zlot czarownic i czartów w Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie, który miał na celu zapoznać uczniów klas pierwszych ze zwyczajami ich nowej szkoły. Program artystyczny z elementami regionalizmu został przygotowany przez nauczycieli: p. Edytę Gwoździk, p. Małgorzatę Stępień i p. Agnieszkę Zwolską.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Języków

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków. Dzień ten jest doskonałą okazją do podkreślenia różnorodności językowej naszego kontynentu, promowania nauki języków obcych, jak również pielęgnowanie różnorodności kulturowej i językowej oraz wspieranie nauki języków obcych. Europejski Dzień Języków jest uroczystością, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń naszej szkoły. Dlatego też dzień 25 września był doskonałą okazją do dobrej zabawy w szkole.

Czytaj więcej...

Mamy mistrza Polski!

Dnia 21.09.2013 r. uczeń I klasy liceum mundurowego w Zespole Szkół Nr 1, Jakub Myszkowski został mistrzem Polski w boksie, w kategorii kadetów, w wadze do 57 kg. Kuba trenuje dopiero od roku w klubie RMG „ Boks" Ożarów po opieką trenera Krzysztofa Gierszona a już odnosi znaczne sukcesy. Tydzień temu w dniach 20-22.09.2013 r. w meczu bokserskim Polska – Czechy podczas Gali Boksu w Opatowie zajął I miejsce, po zwycięskiej walce przez nokaut w pierwszej rundzie. Do tej pory stoczył 10 walk, w tym 6 razy wygrał.

Czytaj więcej...