dzień otwarty technik reklamy 2022  informacje tekstowe w starszych wiadomościach aktualności 

Dietetyczne trendy w hotelarstwie - zajęcia hotelarzy z "Górki” z panią dietetyk i technolog żywności Magdaleną Kusal, absolwentką SGGW w Warszawie.

uczniowie trzymają certyfikaty ukończenia kursu stoją z nimi nauczyciele
Dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów Technikum Pojazdów Samochodowych oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Kurs w zakresie spawania metodą MMA oraz MAG został zakończony i grupie  25 uczniów zostały wręczone książeczki spawacza oraz certyfikaty.

uczennice Technikum pozują do zdjęcia na ściance

W dniu 22 października 2021 roku w Zespole Szkół nr 1 odbyła się akcja profilaktyki nowotworów dotykających kobiety pt. ,,Różowa sukienka”. Objęła całą społeczność szkolną i jej pracowników. Wszystkie panie i dziewczęta tego dnia solidaryzując się z kobietami w całej Europie założyły ubrania w kolorze różowym.

W ramach cyklu „Łączymy pokolenia” gościliśmy w murach naszej szkoły znamienite osoby panią Marię Bielecką i pana Feliksa Krawczyka reprezentujących Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z Koła w Opatowie. Zaprzyjaźnieni z naszą szkołą goście przybyli na spotkanie z dyrektorem szkoły panią Magdaleną Gdowska i młodzieżą klas mundurowych oraz nauczycielami koordynującymi ich pracę panią Edytą Gwoździk i Panem Markiem Frejlichem.