Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to dzień upamiętniający pracę wielu ludzi na rzecz innych na całym świecie. Z tej okazji składamy wszystkim wolontariuszom i organizacjom na całym świecie za ich pracę, dobroć i wytrwałość najlepsze życzenia. Młodzież na „Górce” w ramach szkolnego wolontariatu także stara się pomagać dzieciom i seniorom, organizując akcje charytatywne.

08-09 grudnia 2021 roku uczniowie klas: Technikum Hotelarstwa, Technikum Żywienia
i Usług Gastronomicznych, Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Wycieczka została zorganizowana dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”.

W dniach 8-9 grudnia 2021r. dwie grupy klas Technikum Logistycznego- 1tlp i 3tla oraz 2tlp i 3tlb,wraz z opiekunami, odbyły wycieczkę branżową do Potru Lotniczego "Rzeszow-Jasionka". Na początku uczestnicy wycieczki zostali zapoznani z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w porcie lotniczym. Młodzież miala możliwość obserwacji startu samolotu,co zrobiło na nich wielkie wrażenie.

26 listopada 2021 uczniowie z klasy 2 LO Radosław Głąb i Krystian Pocheć, podopieczni pana Szczepana Madeja,  reprezentowali naszą szkołę w XXVIII Finale „Konkursu o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej”. Finałowa rywalizacja najlepszych uczniów z całego województwa, odbyła się w „Okrąglaku” Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Organizatorem i patronem tego wydarzenia był wojewoda świętokrzyski  Zbigniew Koniusz, który gratulował młodzieży wiedzy i zaangażowania w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.