plakat promocyjny szkoły 

Duża grupa uczniów w mundurach składa przysięgę

W przepięknej leśnej scenerii u ponóża Szczytniaka w Górach Świętokrzyskich uczniowie pierwszej klasy Liceum Służb Mundurowych złożyli uroczystą Przysięgę na sztandar szkoły. To wydarzenie odbyło się w miejscu niezwykle urokliwym i symbolicznym, bo właśnie na tej leśnej polanie płk Jan Piwnik „Ponury” podczas II wojny światowej kilkukrotnie odbierał raporty od swoich podkomendnych.

Trzech uczniów w czarnych koszulkach stoi przy podłokietniku ciągnika rolniczego na którym ma położoną rękę inny uczeń odwrócony plecami

W dniu 8 czerwca 2022r. w Szkole na „Górce” uczniowie Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki odbyli szkolenie z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Na wstępie młodzież wysłuchała prelekcji prowadzonej przez Dariusza Krzepickiego wykładowcę Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży - specjalistę w dziedzinie agrotroniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich potencjalnych krwiodawców do udziału w akcji honorowego oddawania krwi w dniu 13 czerwca 2022 r. Akcja rozpocznie się w naszej szkole w poniedziałek od godz. 9.00 i będzie organizowana przez młodzież ze szkolnego koła PCK. W tym dniu przyjedzie do naszej szkoły ekipa wyjazdowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Wszystkich, którzy chcą w ten sposób pomóc chorym i ofiarom wypadków zapraszamy.

Przepis na zapiekankę

W szkolnym konkursie promującym ideę #Do it yourself #Zero waste pt. EKOLOGIA ZACZYNA SIĘ W KUCHNI zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Karolina Stańczak kl. 2 THp,Zuzanna Stasiak kl. 3 TŻp, Jakub Iwoła kl.1 TŻp, Zofia Wójcik kl. 2 LOp, Aleksandra Sówka kl. 3 THp,Dominika Żyła kl. 2 LOp. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy zaangażowania, wiedzy i kreatywności, zarówno podczas komponowania naturalnych kosmetyków, jak i potraw według   autorskich receptur. Jesteście EKO‼️ Brawo!