Uwaga! Zmienił się adres poczty elektronicznej szkoły. Nowy adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Niezwykłe pożegnanie klas maturalnych odbyło się dziś w Zespole Szkół nr 1 w Opatowie. Ze względu na panującą sytuacją pandemiczną młodzież nie mogła spotkać się że swoimi nauczycielami, którzy uczyli ich kilka lat, ani w tak licznym gronie, jak to miało miejsce wcześniej. Wręczanie świadectw i nagród odbywało się w grupach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Starosta Tomasz Staniek oraz Wicestarosta Małgorzata Jalowska przecinają wstęgę
W dniu 29.04.2021 roku miała miejsce ważna uroczystość - odbiór dróg, chodników i miejsc parkingowych przy Zespole Szkół nr 1 w Opatowie. Inwestycja ta mogła być zrealizowana dzięki wsparciu i zaangażowaniu Starosty Opatowskiego, Tomasza Stańka oraz Wicestarosty, Małgorzaty Jalowskiej. Organ prowadzący dołożył wszelkich starań, aby otoczenie Szkoły stało się przyjazne, bezpieczne i funkcjonalne. 

Plakat konkursu na logo technikum logistycznego

Konkurs dla uczniów Technikum Logistycznego na projekt logo.

Stwórz logo dowolną techniką. 
Prześlij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania prac to trzydziesty maja 2021 roku. 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Zarządzenie nr 5/2021

Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie

z dnia 14 kwietnia 2021 r.

w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy dla pracowników niepedagogicznych Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie